Jednotný vizuální styl cestovní
kanceláře Travel America

WordPress na míru - Napadlo Digitální studio
Reklamní předměty - hrníčky - Napadlo Digitální studio

Tvorba firemní identity pro pražskou cestovní kancelář Travel America

projekt: tvorba loga, webu a firemní identity
klient: Cestovní kancelář Travel America
místo: Praha
výstupy: logo, vizitky, katalog zájezdů, výstavní banner, brožura, webdesign

Spolupracuji s Jardou Majerem a Márou Vlčkem již řadu let. Vše vždy proběhlo k mé plné spokojenosti. Oceňuji zejména jejich velmi rychlé jednání a to, že věnují pozornost i detailům. Co se týká tvorby webových stránek a grafických návrhů, tak kluci vědí co dělají. Mnohokrát mě překvapili svými nápady a kreativitou, umí vždy dobře poradit a navést mě tím správným směrem. Určitě počítám s dlouhodobou spoluprací a oba dva mohu jen dále doporučit.

„Logo Travel America nese tři základní myšlenky. Letadlo, země, turismus. Do Ameriky se obvykle cestuje letadlem přes půl světa a na místě se orientujete podle směrových ukazatelů. Tyto prvky jsme ztvárnili v logu a nakonec i v dalších propagačních materiálech.“

Anotace

Našim cílem bylo vytvořit jednoduché a zapamatovatelné logo. Barevnou inspirací nám byla americká trikolóra. A zde začal nový příběh cestovní kanceláře Travel America. 

Veškeré exporty log a grafických prací jsme dodali  ve vektorech a v profesionálních tiskových formátech. Vektorová grafika zde umožňuje snadnou aplikaci ve všech odvětvích reklamy.