Tvorba webu, loga a grafiky
pro komunitu Nová RiviÉRA

Grafická identita a web na míru pro Nová RiviÉRA

projekt: web s dotazníkem, logo, plakáty, závěrečná zpráva
klient: Markéta Ubíková a Nadace VIA
místo: Frýdek-Místek
výstupy: webová prezentace, logo, layout facebookové stránky a skupiny, plakáty A2, závěrečná zpráva

S Napadlem se mi spolupracovalo jedna báseň. Profesionální, ale přitom lidsky příjemná komunikace, rychlé jednání, nadstandardní kvalita výstupů. Pro projekt Nová RiviÉra mám parádní web, s kterým se dá dále pracovat a jasný vizuální styl, o který se můžu dále opřít při dalších aktivitách. Napadlo můžu vřele doporučit!

“Tento projekt vznikl během jednoho měsíce.
Od loga, po web a plakáty.”

Anotace

Tento projekt vznikl během jednoho měsíce. Od loga, po web až po plakáty. Na tento celkem šibeniční termín jsme kývli díky tomu, že ho organizovala naše kamarádka Markéta Ubíková a taky proto, že Frýdek-Místek je naší srdcovkou.

 

Chtěli jsme vizuál pojmout uvolněně a jediným požadavkem ze strany klienta byly “pozitivní barvy”. Zvolili jsme tedy letní barevné tóny, které jsou doplněné tvary umístěné ve veřejnémm prostoru.

Tvary mají představovat příchod něčeho nového, o čem lidé diskutovali, jak by se měl vnitroblok sídliště proměnit.  Chtěli jsme nechat volnou cestu fantazii, protože každý má jinou představu o ideálním veřejném prostoru.

Nová RiviÉRA je občanská iniciativa, která vyplynula z nespokojenosti lidí se stavem vnitrobloku sídliště Riviéra ve Frýdku-Místku. Vytvořili jsme pozitivně naladěnou webovou prezentaci s informacemi o projektu a dotazníkem.

Autoři projektu Nová RiviÉRA Markéta Ubíková a Tomáš Čech

Součástí projektu byly i návrhy plakátů velikosti A2